• NOWY ROK SZKOLNY

     • ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

      DRODZY RODZICE !

      Nowy rok szkolny rozpoczynamy  w formie stacionarnej, w reżimie sanitarnym. Dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, musimy nadal przestrzegać wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Pamitamy o dezynfekcji, osłonie ust i nosa oraz zachowaniu dystansu społecznego

      Do przedszkola wchodzimy jednym wejściem głównym, następnie przekazujemy dziecko pracownikowi przedszkola, który wspomagając w czynnościach samoobsługowych odprowadza je do przypisanej grupy.

      Wyjątek stanowią dzieci, które rozpoczynają edukację w naszym przedszkolu, w pierwszych dniach pobytu można wprowadzić dziecko do szatni, przebrać je i odprowadzić do właściwej sali.

      Pamiętamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci wyłącznie zdrowe bez objawów chorobowych, tj.kataru, gorączki i kaszlu.

      Przynosimy ze sobą obuwie zmienne i w razie konieczności coś do przebrania, nic więcej, bez zabawek  i przytulanek.

      Wszelkie nowe informacje dotyczące organizacji pracy i funkcjonowania naszej placówki będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej oraz przekazywane przez wychowawców.

      Wszystkim Rodzicom i Dzieciom życzymy spokojnego nowego roku szkolnego, szczególnie rodzicom dzieci, które pierwszy raz przychodzą do naszego przedszkola, przeżywających stres, oby adaptacja do nowego otoczenia przebiegała pomyślnie. Przypominamy o zasadach ułatwiająch rozstanie i jak wiele zależy od postawy Rodzica.

      Równocześnie w przedszkolu dokładamy wszelkich starań, aby dzieci były bezpieczne i  czuły się dobrze.

      Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Białej