• Oddział Zamiejscowy w Śmiczu

•

"Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania. "

• Z życia przedszkola

• Nauczyciele uczący:

mgr Halina Mularczyk- wychowawca grupy

mgr Martyna Mielnik- nauczyciel wspomagający

mgr Zuzanna Kamińska- j. niemiecki

mgr Alicja Jarzycka- j. angielski

o. Kamil Mróz - religia

Oddział Zamiejscowy w Śmiczu czynny jest od poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00- 14.00

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

• Rok szkolny 2020/2021

• "Ja w przedszkolu- miło i efektywnie spędzam czas"
          •

W ramach projektu współfinansowanego ze środków UE oraz Gminy Biała dzieci przez cały rok szkolny 2020/2021 mogły uczestniczyć w różnorodych zajęciach rozwijających lub terapeutycznych. U nas były to zajęcia matematyczne, muzyczne oraz elementy terapii Integracji Sensorycznej. Zajęcia zyskały sympatię naszych milusińskich i cieszyły się dużym powodzeniem.

"Plon niesiemy, plon..." - dożynkowe popisy

Z okazji Święta Plonów w Śmiczu wzięliśmy udział w korowodzie dożynkowym, który sprawił dzieciakom wiele radości i frajdy. Były balony, bańki mydlane, cukierki i .... piękna pogoda :)

Przedszkolaki zaprezentowały się również w tańcu Polki, który wywołał lawinę oklasków wśród publiczności.

ROK SZKOLNY 2021/2022

DZIEŃ KROPKI

Są kolorowe, żółte, czerwone,

czarne, różowe no i zielone...

Spróbuj i ty bawić się z nami

wielobarwnymi kropeczkami!

Z okazji Dnia Kropki 15 września

dzieciaki mogły poznać historię Vashti,

dziewczynki,która zapoczątkowała święto kropki,

aby zwrócić uwagę na to, że każde dziecko

ma wiele talentów, jest wyjątkowe :)  Były kropkowe zagadki, kropkowe konkursy, kropkowe zabawy, kropkowe zdjęcia, kropkowe buzie i oczywiście kropkowa uczta :)

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Z pamiętnika przedszkolaka:

"Przedszkolak to taki ktoś, kto ma kucyki i pije mleko."

"Przedszkolak to chłopiec co chodzi do przedszkola, a dziewczynka to przedszkolanka".

"Przedszkolak umie się zachować w przedszkolu, bo jest już duży."

"Przedszkolak wie, że nie wolno bić dzieci i szczypać, i pluć."

"Mama idzie do pracy, tata idzie do pracy, a przedszkolak też idzie do pracy- do przedszkola."

W tym szczególnym dniu wszystkie Przedszkolaki mają swoje święto. W naszym przedszkolu nie zabrakło konkursów, zawodów sportowych, dyskoteki i pysznego poczęstunku :) Dzieci odwiedziły też uczniów ze szkoły niosąc im w podarku "uśmiechnięte", kolorowe babeczki.

MY O PRZYRODĘ DBAMY, ŚMIECI BEZMYŚLNIE NIE WYRZUCAMY!

SEGREGOWAĆ ODPADY UMIEMY!

BO CZYSTĄ PLANETĘ MIEĆ CHCEMY!

DZIŚ W PRZEDSZKOLU WIELKA DRAKA!!

JAKA DRAKA?  NIE......!

TO DZIEŃ CHŁOPAKA!!!

Ten wyjątkowy dla wszystkich chłopców dzień wypełniony był licznymi atrakcjami, konkursami, zabawami, upominkami. Zwieńczeniem całej imprezy był pyszny gofrowy poczęstunek, o który zadbały niezawodne mamy z Rady Rodziców i nie tylko :) Zapraszamy na fotorelację.