• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

• Rok szkolny rozpoczynamy z nowymi wytycznymi MEN, GIS i MZ dotyczącymi bezpieczństwa podczas pobytu dzieci w placówkach oświatowych. Wracamy wszyscy do przedszkola w systemie stacjonarnym z zachowaniem zaleceń sanitarnych.

Wytyczne-dla-przedszkoli

W trosce o bezpieczeństwo, wejścia do przedszkola będą dwa. Jedno od strony placu zabaw dla dzieci starszych, które będą przy wejściu odbierane przez pracownika przedszkola i zaprowadzane do danej grupy. Drugie wejście główne dla dzieci, które pierwszy raz przyjdą do przedszkola. Rodzice z dziećmi z zachowaniem dystansu społecznego oraz w maseczkach przyprowadzają dziecko na teren przedszkola i przekazują do danej grupy. Sposób odebrania dziecka z przedszkola jest w ten sam sposób.

Do przedszkola przyprowadzamy dzieci wyłącznie zdrowe. Przynosimy ze sobą obuwie zmienne i w razie konieczności coś do przebrania, nic więcej. W przedszkolu zapewniamy wyżywienie i dostęp do wody.

W razie konieczności wychowawcy są w stałym kontakcie z rodzicami.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedszkole było bezpieczne i dzieci czuły się dobrze.