• Kadra pedagogiczna

• Nauczyciele pracujący w przedszkolu

to dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna.

Pani Edyta Bożek - wicedyrektor, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeuta                                                   oraz oligofrenopedagog - wykształcenie wyższe magisterskie.

Pani Marzanna Schirmeisen  -  nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, instruktor terapii zajęciowej - wykształcenie wyższe magisterskie.

Pani Małgorzata Karmelita - nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego wykształcenie                                         wyższe magisterskie.

Pani Daria Madzia - nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, oligofrenopedagog oraz pedagog prawa, readaptacji, mediacji i negocjacji - wykształcenie wyższe magisterskie.

Pani Dorota Grzesło - nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji zintegrowanej - wykształcenie wyższe magisterskie.

Pani Klaudia Glombica - terapeuta i nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji zintegrowanej - wykształcenie wyższe magisterskie.

Pani Anna Stroka - nauczyciel języka niemieckiego, wychowania przedszkolnego i edukacji zintegrowanej -wykształcenie  wyższe magisterskie.

Pani Ewelina Wróblewska-Łysoń - nauczyciel i logopeda - wykształcenie wyższe magisterskie.

Pani Joanna Grelich - psycholog - wykształcenie wyższe magisterskie.

ks. Waldemar Wołowski - nauczyciel religii

• Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczne Przedszkole w Białej