• Kadra pedagogiczna

• Nauczyciele pracujący w przedszkolu

to dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna.

mgr Ewelina Wróblewska-Łysoń - wicedyrektor, nauczyciel i logopeda - wykształcenie wyższe magisterskie.

mgr Edyta Bożek - nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeuta oraz oligofrenopedagog  - wykształcenie wyższe magisterskie.

mgr Marzanna Schirmeisen  -  nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, instruktor terapii zajęciowej - wykształcenie wyższe magisterskie.

mgr Małgorzata Karmelita - nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego wykształcenie                                         wyższe magisterskie.

mgr Daria Madzia - nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, oligofrenopedagog oraz pedagog prawa, readaptacji, mediacji i negocjacji - wykształcenie wyższe magisterskie.

mgr Klaudia Glombica - terapeuta i nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji zintegrowanej - wykształcenie wyższe magisterskie.

mgr Anna Stroka - nauczyciel języka niemieckiego, wychowania przedszkolnego i edukacji zintegrowanej -wykształcenie  wyższe magisterskie.

mgr Dorota Grzesło - nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji zintegrowanej - wykształcenie wyższe magisterskie.

mgr Joanna Grelich - psycholog - wykształcenie wyższe magisterskie

mgr Jolanta Samitowska - nauczyciel języka angielskiego, wykształcenie wyższe magisterskie

ks. Waldemar Wołowski - nauczyciel religii