• Rok szkolny 2019/2020

•

Grupa"Żabki"                                                                                Grupa "Biedronki"  Grupa "Biedronki"   Grupa "Pszczółki" Grupa "Pszczółki" Grupa" Motylki"

Żabki                   Biedronki   Pszczółki               Motylki

Spotkanie z Mikołajem

Dnia 8 PAŹDZIERNIKA 2019 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Do grona przedszkolaków dołączyły w tym roku szkolnym dzieci z grupy "Żabek", kilkoro dzieci z grupy "Biedronek" , "Pszczółek" i "Motylków".Każda grupa zaprenentowała ciekawy program artystyczny."Biedronki", "Pszczółki" i "Motylki" odnowiły przyrzeczenie przedszkolaka, a "Żabki" złożyły nowe przyrzeczenie. Po wspólnej zabawie i przyrzeczeniach, nastąpiło uroczyste "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA" co przypieczętowało przystąpienie nowych dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Dzieci w nagrodę za piękne występy i wesołą zabawę dostały dyplomy oraz słodki poczęstunek.