• Rok szkolny 2017/2018

•                               DZIEŃ DZIECKA

Radość i uśmiech towarzyszyły dzieciom 1 czerwca w dniu ich święta. Uroczystości z okazji Dnia Dziecka w tym roku obchodzone były pod hasłem wielkiej integracji wszystkich naszych przedszkolaków z przedszkolami z oddziałów zamiejscowych. Do naszego przedszkola przyjechały dzieci z przedszkoli w Prężynie, Śmiczu, Solcu i Gostomi. Ciekawe zabawy, wspólne gry i konkursy prowadził znany dzieciom Pan Mirek. Dzieci mogły również skorzystać z oferty czytelniczej zaproponowanej przez Panią Mazur z biblioteki w Białej. W przerwie zabawy dla wszystkich dzieci zorganizowano poczęstunek w formie soczków i słodkości. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie nagród dla poszczególnych grup za wspaniałą i zgodną wspólną zabawę. Zdjęcia z uroczystości zobaczyć można w albumie.

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

Dnia 7 grudnia do naszego przedszkola przyjechał długo przez dzieci oczekiwany św. Mikołaj. O samego rana dzieci z niecierpliwością wyglądały przybycia ważnego gościa. Przyjechał jak zwylke tradycyjnie z niespodziankami. Wizycie towarzyszyły wspólne gry i zabawy oraz wspólne śpiewanie piosenek przygotowanych przez dzieci dla św. Mikołaja. Uwieńczeniem zabawy było rozdanie prezentów dla dzieci. Uśmich i radość dzieci towarzyszyły do samego końca wizyty. Fotorelację z zabawy zobaczyć można w zakładce "Album fotograficzny"

WYCIECZKA DO LASU

W czwartek 19 października dzieci z grupy "Pszczółek" i "Motylków" wybrały się na wycieczkę do lasu w Dębowcu. Wycieczka była udana, dzieci wróciły pełne wrażeń i z nowymi wiadomościami. Pamiątkowe zdjęcia można zobaczyć w albumie fotograficznym.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 12 PAŹDZIERNIKA 2017 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Do grona przedszkolaków dołączyły w tym roku szkolnym dzieci z grupy "Żabek", kilkoro dzieci z grupy "Biedronek" i "Pszczółek".Każda grupa zaprenentowała ciekawy program artystyczn."Biedronki", "Pszczółki" i "Motylki" odnowiły przyrzeczenie przedszkolaka, a "Żabki" złożyły nowe przyrzeczenie. Po wspólnej zabawie i przyrzeczeniach, nastąpiło uroczyste "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA" co przypieczętowało przystąpienie nowych dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Dzieci w nagrodę za piękne występy i wesołą zabawę dostały dyplomy oraz słodki poczęstunek. Fotorelacja z uroczystości dostępna jest w zakładce "album fotograficzny".